Vyzerajte očarujúco na spoločenských akciách

Spoločenské akcie ako plesy, svadba, či oslava životného jubilea sú príležitosťou, kedy sa ženy, ktoré prevažne nosia ležérne oblečenie, môžu vyparádiť a byť za hviezdu. Keďže teraz máme leto, najviac spoločenských akcií v kalendári sú práve svadby.

Vyzerajte očarujúco na spoločenských akciách
Vyzerajte očarujúco na spoločenských akciách (Foto: unsplash.com)

Ak chcete vyzerať očarujúco na spoločenských akciách, poradíme vám, čo všetko si zaobstarať a ako si odev a doplnky zladiť, aby ste pútali pohľady.

Jemný nude make-up

Ak chcete vyzerať očarujúco, neodporúčame dávať výraznejší make-up. V súčasnosti je veľmi obľúbený a trendy práve nude make-up. Zvýrazní jemné ženské črty tváre, zakryje nedokonalosti a omladí. Žiadne výrazné očné tiene! Tie vám zbytočne budú pridávať na rokoch a to predsa žiadna žena nechce.

Ak chcete vyzerať očarujúco, stavte skôr na zvýraznenie mihalníc, líčok a pier.

Šaty, ktoré zvýrazňujú prednosti

Vyzerať očarujúco budete nielen vďaka správne zvolenému make-upu, ale aj vďaka vhodným šatám. Moderné spoločenské šaty dnes nie je problém kúpiť si aj cez internet. Stačí sa dobre pomerať a na základe svojich mier vybrať správnu veľkosť.

Vždy si ale vyberajte šaty, ktoré zvýrazňujú vaše prednosti. Ak máte krásne dlhé chudé nohy, objednávajte si moderné krátke spoločenské šaty s áčkovou sukňou, poprípade s odhaleným chrbátom.

Pohodlné lodičky / sandále

Okrem krásnych spoločenských šiat je potrebné vyberať aj pohodlnú obuv. Najviac si ženy vyberajú farebne neutrálne matné, či lesklé lodičky. Niektoré ženy ale stavia na pohodlnosť v podobe sandál na platforme. Dajú sa kúpiť krásne elegantné sandále na platforme, ktoré sú vhodné na spoločenské akcie.

Vyzerajte očarujúco na spoločenských akciách. Okrem jemného nude-make upu, elegantných šiat a pohodlných lodičiek si vyberte jemné šperky, ktoré ladia k šatám a k topánkam nezabúdajte zladiť aj spoločenské kabelky. Neexperimentujte s viacerými výraznými farbami a kombinujte neutrálne farby s jednou výraznejšou.

Text:PR