Pohodlné cestovanie s užitočnými autodoplnkami

Tohtoročné leto strávime cestovaním po Slovensku a viaceré z vás si už leto užívajú práve takýmto spôsobom. Aby sa vám ale v aute pohodlne cestovalo, musíte mať všetko v ňom pripravené na dlhé cesty aj v tých najväčších horúčavách. My žeby jednoducho máme tendenciu brať so sebou množstvo vecí, najmä vtedy, ak berieme aj deti.

Pohodlné cestovanie s užitočnými autodoplnkami
Pohodlné cestovanie s užitočnými autodoplnkami (Foto: unsplash.com)

Cestujte pohodlne aj s užitočnými autodoplnkami. Čo by vám nemalo chýbať?

Vaničky do kufra

Aj na jednodňové výlety si balíme viac batožiny, ruksaky. Ruksaky a tašky si ale dávame vždy do kufra, aby nám nezavadzali. Aby sa nám ale obsah kufra neprehadzoval z miesta na miesto, je veľmi dôležité mať v kufri praktické vaničky do kufra. Majú zvýšený okraj a sú z protišmykového materiálu, ktorý chráni obsah kufra pred znehodnotením a šmýkaním sa z jednej strany kufra na druhú.

Vaničky do kufra sa vždy vyberajú presne na mieru, aby perfektne pasovali do kufra vášho auta. Dokážu čalúnenie kufra chrániť aj pred akýmikoľvek nečistotami, či tekutinami.

Koberčeky do auta

Počas dlhej cesty sa spolujazdci väčšinou vyzúvajú, aby svoje nohy mohli trošku vyvetrať. Aby ste sa v aute počas cesty cítili pohodlne, odporúčame vám kúpiť si kvalitnejšie koberčeky do auta, ktoré sa ľahšie udržiavajú a sú veľkostne vyhovujúce do vášho auta. Chránia čalúnenie podlahy pred nečistotami a poskytujú maximálne pohodlie pri cestovaní počas leta.

Ich údržba nie je náročná, zvládnete ju bez najmenších problémov.

Deflektory

Nemáte radi klimatizáciu a chceli by ste počas cesty vetrať, no obávate sa ofúknutia? Kúpte si a dajte si namontovať kvalitné protiprievanové lišty, ktoré sa volajú deflektory. Sú praktické aj pre fajčiarov, ktorí si radi zapália aj počas cesty bez zastavenia.

Sú však praktické aj na dlhé cesty v letných horúčavách, preto im dajte šancu už teraz tento rok.

Cestujte pohodlne a zaobstarajte si nové vaničky do kufra, koberčeky do auta a kvalitné deflektory.

Text:PR