Spôsobuje vám intimita problémy, mali by ste to začať riešiť

Zníženie erektilnej funkcie sa môže prejaviť rôznymi spôsobmi. Podľa najmodernejších definícií, sa tieto problémy definujú ako nedostatočná sila a schopnosť organizmu na bezproblémové vykonávanie pohlavného styku a neschopnosť udržať stabilnú erekciu na jeho dokončenie. Veľmi často sa tiež hovorí v tomto smere aj o poklese libida. Čo je za tým a prečo (väčšinou) muži týmto problémom tak často trpia? Niečo si o tom povieme.

Spôsobuje vám intimita problémy, mali by ste to začať riešiť
Spôsobuje vám intimita problémy, mali by ste to začať riešiť (Foto: merlix.sk)

Nie je dôvod na paniku

Občas sa to môže stať každému dospelému mužovi. Z času na čas príde problém, ktorý vás môže na krátky moment odstaviť. Príčinou je najmä stres a únava, ktorých je dnes všade naokolo nás viac než dosť.

Ak sa ale u vás vyskytujú častejšie problémy s erekciou, možno by ste mohli trochu spozornieť. O oslabení erekcie ako systémového problému môžeme hovoriť, ak zo štyroch pokusov, každý jeden skončí zlyhaním. Ignorovať slabú erekciu už potom nie je možné a nie je to len psychologická stránka problému. Niekedy je oslabenie erekcie prvým znakom závažných ochorení, ktoré je lepšie identifikovať a začať liečiť už v ranom štádiu.

Ako vyriešiť vaše problémy

Podľa lekárskej štatistiky problémy s erekciou trápia z roka na rok stále mladšie ročníky. Dnes je to asi 10 % mladých mužov, a po štyridsiatke sa sťažuje na túto skutočnosť až 50 % mužov. Zaujímavým zistením ale je, že zhruba len 20 % sa obráti na lekárov a začne s liečbu.

Ak je to aj váš prípad, môžete sa obrátiť na dostupné e-shopy, v ktorých vám ponúknu podporné prostriedky, Viagru získate legálnou cestou na lekársky predpis. Tie voľno predajné prípravky si môžete kúpiť aj online. Patria sem všetky tablety na „mužskú silu“ na báze sildenafilu alebo tadalafilu. Tieto prostriedky zvyčajne zlepšujú zásobovanie panvových orgánov krvou, zvyšujú krvný tlak a umožňujú dosiahnuť pánom oveľa lepšiu erekciu.

Často sú vyrábané na prírodnej báze, takže by nemali byť ani škodlivé. Ak si ich plánujete zaobstarať, nič vám v tom nebráni. Dôležité je, že vám pomôžu.

Text:PR