Vyberte si kabelku, ktorá bude tou najkrajšou ozdobou vášho šatníka

Kabelka sa radí k jedným z najdôležitejších doplnkov, ktorými si ženy čoraz častejšie dopĺňajú svoj šatník. Výber je naozaj široký a obmedzenia takmer žiadne. Aj tu by mala ale hlavnú úlohu zohrávať kvalita, ktorá sa odrazí vo vysokej odolnosti a životnosti tohto moderného doplnku.

Vyberte si kabelku, ktorá bude tou najkrajšou ozdobou vášho šatníka
Vyberte si kabelku, ktorá bude tou najkrajšou ozdobou vášho šatníka (Foto: panskaelegancia.sk)

Vybrať si ho môžete aj vy, stačí si nájsť spoľahlivého predajcu, ktorý disponuje tými najdôležitejšími predpokladmi pre splnenie vašich náročných požiadaviek.

Tajomstvá ukryté v malom dizajne

Bez dobrej dámskej kabelky si svoj život asi žiadna žena ani predstaviť nevie, dokonca ani páni nie sú na tom už horšie. Len si pomyslite, ako by to vyzeralo, keby ste všetky svoje osobné veci, ktorých je niekedy viac než dosť, museli nosiť v rukách, prípadne vreckách oblečenia. Nepohodlné, nepraktické a navyše neestetické.

Zvoľte si správnu veľkosť

Dokonalý vynález, ktorého funkcie sa oceňujú celé stáročia. Aby spĺňala aj vaša obľúbená značková kabelka všetky tieto požiadavky, mala by byť vyberaná a kupovaná s rozumom.

Ohľad by ste v prvom rade mali brať na správnu veľkosť. Ak ste nižšej postavy, objemné a v súčasnosti trendové vaky a vrecia by sme vám neodporúčali. Je pravda, že sa tam zmestí takmer všetko, ale v skutočnosti to nemusí pôsobiť dobrým dojmom.

Nikto vás nebude ovplyvňovať v tom, čo si kúpiť, niektoré kúsky odevov nám proste nesadnú a inak to nie je ani pri kabelkách. Musíte si preto uvedomiť, či to nepôsobí komicky. Určite sa aj vy občas pozastavíte nad hodnotením vzhľadu alebo konkrétneho outfitu, s ktorým ste prišli do kontaktu. Aby ste neboli predmetom rovnakého posmechu, zvážte radšej vhodné veľkosti.

Bude užitočná?

Ak nosíte kabelku všade so sebou, podľa etikety by ste ju nikdy nemali pokladať na zem. Samozrejme, že nie vždy to možnosti dovoľujú. Pravá dáma na tieto detaily ale dáva pozor.
Rovnako aj na to, či bude ladiť s väčšinou vecí z vášho veľkého šatníka. Držíme vám palce.

Text: PR