Pozrite sa na svet mužských problémov

To ako sa žena a muži na seba pozerajú je veľmi často ovplyvňované našou psychikou a vrodenými vzorcami správania. Z tých najbežnejších zistení si môžeme povedať, že pre mužov je zaujímavá žena s veľkým poprsím a naopak žena sa pozerá na mužské partie a ich veľkosť. Tieto fakty sú známe už od vzniku civilizácie a nie je to žiadna novinka. Novinkou je možno prístup k situáciám, ktoré nemôžeme hodnotiť na základe týchto zaužívaných pohľadov, pretože nedisponujeme normou.

Pozrite sa na svet mužských problémov
Pozrite sa na svet mužských problémov

Prečo môže byť aj muž deprimovaný
Naša schopnosť konformity je v niektorých prípadoch ovplyvňovaná vonkajším vzhľadom. V prípade mužov to možno až tak dôležité nie je, ale keď príde reč na intímne veci, skláňajú v mnohých prípadoch hlavu. Veľkosť penisu je pre mužov zákernou témou, ktorá sa však zbytočne zveličuje. Pri sexe a vzrušení nie je čas na pozorovanie, to by mohlo prísť až s odstupom času a v trvalejšom vzťahu. Ale ani tu nie je dôvod na paniku, pretože môžete využiť moderné spôsoby. Ako zväčšiť penis je jedným z nich. Odporúča sa samozrejme aj prirodzená cesta jeho prekrvenia. Niekedy je tento problém však len o psychike, ktorá sa dá uzdraviť príkladmi z bežného života, ktoré vyriešili veľmi veľa vecí.

Uspokojiť dokáže aj 8 cm
Muž s penisom v takejto veľkosti je plnohodnotne fungujúcim partnerom pre všetky ženy rovnako tak, ako ten s o 10 cm väčším. Je to len o pocite, ktorý môže pomôcť zmeniť aj partnerka. Penis začína rásť najmä v puberte a následný vývoj záleží od stavu mužských hormónov v tele. Testosterón podporuje rast svalov a penis je jedným z nich, preto to do veľkej miery závisí aj od tohto faktu.

Nečakajte na zázrak
Ak nie je muž s veľkosťou svojho penisu spokojný a pociťuje to aj zo strany svojej partnerky, k dispozícii má jednoduché riešenie Andropenisu. Ťahové zariadenie typu extender, ktoré je certifikované v súlade so smernicou EU. Jeho účinnosť sa v niektorých prípadoch odhaduje na 97,5 %, čo je takmer jasný dôkaz toho, že to naozaj funguje. Je to jednoduchá a dostupná pomôcka, ktorá dokáže zmeniť sexuálny život muža a jeho partnerky k lepšiemu. Nie je to žiadny zázrak, ale poctivá rada a metóda, ktorá pomohla viacerým užívateľom.

Text a foto: PR