ŽENY CHCÚ MAŤ VÄČŠIE PRSIA NIELEN VĎAKA TABLETKÁM

Ak chcete mať krajšie a pevnejšie poprsie, stavte na sériu domácich cvikov, ktoré ak budete pravidelne opakovať, posilní sa vaše prsné svalstvo . Žiadny z cvikov nespôsobí extra zmenu. Zlepší sa svalový tonus a prsia budú podvihnuté, a budú sa zdať väčšie.

ŽENY CHCÚ MAŤ VÄČŠIE PRSIA NIELEN VĎAKA TABLETKÁM
ŽENY CHCÚ MAŤ VÄČŠIE PRSIA NIELEN VĎAKA TABLETKÁM (Foto: nakupnyporadca.eu)

Tieto cviky môžete vykonávať v pohodlí svojho domova, v rámci svojho voľného času, v rámci svojich fyzických možností a kedykoľvek budete chcieť.

  • predpažovanie s činkami a bench press urobia s vašimi prsiami divy
  • kľuky/kliky
  • lankové variácie
  • cvičenia so závažiami

Či vaše prsia stratili na pevnosti s vaším pribúdajúcim vekom alebo alebo práve na tvare preto, že vám ubudli kilá, cviky sú určené v každom prípade pre vás. Posilnia nielen hrudné svalstvo ale vďaka tréningu budete mať ako bonus krajšie ramená a chrbát bude pevnejší. Tak teda majte väčšie prsia vďaka tabletkám.

PRIRODZENÉ ŽENSKÉ PRSIA

Okolo dvadsiateho roka života majú ženy prsia zložené z tuku, mliečnych žliaz a kolagénu. A predovšetkým vďaka dvom posledným zložkám si prsia udržiavajú svoj tvar. Pribúda vek, pribúda aj tuk, žľazy a kolagén sa zmenšujú. Preto majú staršie ženy majú ovisnuté a mäkké prsia.

Medzi najvyhľadávanejšie zákroky estetickej medicíny je plastická operácia pŕs. Existuje zdravotné a estetické dôvody, pre ktoré sa ženy rozhodnú podstúpiť úpravu prsníka, no výživové doplnky sú podstatne lacnejšie riešenie. Cítite sa zle kvôli tomu, že máte malé prsia? Ženský prsník sa počas života mení a vyvíja. Po pôrode sa tvar vašich pŕs výrazne zmenil? Aj roky pridávajú tuk.

Výživový doplnok Super PRSIA + Štíhla línia pre ženy obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov, ktoré prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie a zároveň prispievajú k jeho zdraviu.

Text:PR