Vynikajúci spôsob, ako vrátiť do vzťahu dávno stratenú iskru

Žijete s partnerom už dlhé roky a máte pocit, že z vášho vzťahu vyprchala tá povestná iskra? Skúste svoj vzťah trošku oživiť. Poradíme vám skvelé spôsoby, ktoré sa už mnohým ženám overili.

Vynikajúci spôsob, ako vrátiť do vzťahu dávno stratenú iskru

Začnite experimentovať v posteli

Ak váš sex už nie je taký, ako na začiatku, skúste si spoločne nájsť sexshop a choďte si doň vybrať niečo, čo využijete. Kľudne vám postačia afrodiziaká, ale ak túžite po Venušiných guličkách alebo po nafukovacej panne, kúpte si aj tie.

Musí sa to obom páčiť

Okrem toho vyskúšajte iné sexuálne polohy, maznajte sa. Jednoducho skúšajte, skúšajte, skúšajte. Hlavne sa to musí páčiť obom partnerom a nielen jednému. Vibrátor využijete najmä vy, ale čo váš partner?

Dajte si rande

Zdá sa vám to zvláštne, keď spolu žijete už niekoľko rokov? Nevadí. Prekvapte svojho partnera a zajednajte večeru vo vašej obľúbenej reštaurácii. Namiesto toho, aby ste si sadli každý na druhý koniec sedačky sa choďte poprechádzať po nočných uličkách. Chyťte sa za ruky a správajte sa ako čerstvo zaľúbený pár. Samozrejme, nič nesiľte. Uvidíte však, že večer len pre vás vám dobre padne. Zabudnete na stresy, na každodenné povinnosti a necháte sa rozmaznávať.

Novými náramkami, náhrdelníkmi a prsteňmi sa nenechávajte neustále rozmaznávať. Malo by vám záležať na spoločne strávených chvíľach a nie na materiálnych darčekoch.

Text: PR
Foto: unsplash.com