Príprava na rande: 5 krokov k dokonalému vzhľadu

Urobiť prvý dojem dvakrát nemôžete. Až 90 % úspechu vyvolaného záujmu záleží práve od prvého momentu. Ak sa ale k príprave na rande a stretnutiu s vysnívaným princom pridá stres a nervozita, nemusí to vždy dopadnúť dobre. S našimi radami môžete ale na svoje obavy zabudnúť.

Príprava na rande: 5 krokov k dokonalému vzhľadu
Príprava na rande: 5 krokov k dokonalému vzhľadu (Foto: unplash.com)

Máme pre vás niekoľko tipov, vďaka ktorým bude vaše rande nezabudnuteľným zážitkom, ktorý si budete chcieť zopakovať obaja.

Stretnutie si naplánujte

Vyberte si správny dátum a miesto, ktoré dobre poznáte. Budete sa cítiť sebaisto, pretože ste v známom prostredí, o ktorom môžete partnerovi rozprávať zaujímavé historky. Ak by vám náhodou nevyšlo počasie, myslite na najbližšiu kaviareň v okolí, do ktorej vám nebude robiť problém vstúpiť.

Na rande bude nervozity dosť, preto sa nestresujte zbytočne aj neznámym prostredím. Ak mu za to stojíte, určite sa vám s radosťou prispôsobím. A kto vie? Možno o pár mesiacov vám na tomto mieste vyzná lásku aj s krásnym snubným prsteňom.

Príďte včas

Dokazuje to vašu úctu a vysiela prvé pozitívne signály vášho charakteru. Aj keď chcete byť dokonalá, prísť na rande s veľkým oneskorením sa vám môže vypomstiť.

Počúvajte

Hovorí sa, že Boh dal ľuďom dve uši a jedny ústa, aby viac počúvali ako hovorili. Skúste sa tohto pravidla držať aj na prvom rande. Samozrejme, pri minimálnej komunikácii sa toho o sebe veľa nedozviete, no musíte nechať priestor aj druhej strane. Malé prestávky v konverzácii sa cenia.

Odložte mobilný telefón

Pokúste sa urovnať všetky dôležité záležitosti ešte pred rande, vďaka čomu sa neskôr nebudete rozptyľovať hovormi, sociálnymi sieťami a SMS-kami. V opačnom prípade si môže druhá strana myslieť, že pre vás nie je zaujímavou osobou.

Buďte sami sebou

Pokúste sa povedať o sebe pravdu, o tom, ako skutočne žijete. Nesnažte sa predstierať, že ste hrdinom. Akákoľvek lož sa skôr alebo neskôr odhalí a vám to môže len a len uškodiť.

Text:PR